Sny potrafią nas zadziwić ale o czym one tak naprawdę są? Jaki przekaz niosą? Każdego nowiu Ania Zola Ziółkowska (Krąg Snów Dzikiej Gęsi), wraz z innymi prowadzącymi kręgi, zaproszą Cię do zajęcia miejsca W Kręgu Snów – spotkaniu, na którym usłyszysz jeden sen i cztery na niego perspektywy. Zanurzysz się w śnieniu, otworzysz na szersze pojmowanie snów, zobaczysz jak wygląda Krąg Snów od środka i poznasz ich różne prowadzące.

Listy z Kręgu Snów

o projekcie

o nas

kontakt

wdzięczność

Zwiastun

Odc. 08: Tkanki Systemu (z Anią Rogowską)

Czy system to skamieniały czy żywy twór? Na ile możemy z niego wyjść, a na ile jesteśmy go w stanie uzdrowić? Z takimi pytaniami pozostawia nas historia senna podarowana w tym…

Zwiastun

Odc. 06: Nowa Opowieść (z Sebastianem Krajewskim)

Z czego układamy naszą przyszłość? Co jest potrzebne, aby plany mogły przekształcić się w rzeczywistość? I co potrzebuje czasu, aby dojrzeć? Snem o nowej opowieści dzieli się…

Zwiastun

Odc. 03: Ścieżka Serca (z Patrycją Łabanowską)

Od kogo chcemy się uczyć? Jaki obieramy w życiu kierunek i jaki ma on wpływ na nasze otoczenie? Sen, który przynosi nam dzisiaj Patrycja Łabanowska przekształca, tak…

Zwiastun

Zwiastun: Witajcie W Kręgu Snów

Już 21-go marca zasiądź z nami W Kręgu Snów! Każdego nowiu Ania (Kręgi Snów Dzikiej Gęsi), wraz z innymi prowadzącymi kręgi, zaprosi Cię do zanurzenia się w czuciu snu…

Zwiastun

Bonus 01: Relaksacja na Dobranoc (prowadzi Ania Zola Ziółkowska)

W tym bonusowym nagraniu Ania Zola Ziółkowska (Dzika Gęś) przygotowała dla Ciebie relaksację, która pozwoli Ci zrelaksować ciało oraz zwinąć swoją emocjonalną energię z…

Zwiastun

Odc. 05: W Nagości (z Magorzatą Adelą Michaluk)

Małgorzata Adela Michaluk przynosi sen, w którym pójście za swoim czuciem zmienia coś bezpowrotnie. Pozostawia on także otwarte pytanie – gdzie warto się udać ze swoją…

Zwiastun

Odc. 02: Jesteśmy Jednym (z Anią Angerman)

Ania Angerman obdarowuje nas niezwykle aktualnym snem, w którym każda i każdy z nas może przejrzeć się jak w lustrze. Ale czy zobaczymy to co zawsze? A może…

Zwiastun

Odc. 07: W Poszukiwaniu Domu (z Iwą Zielińską-Poćwiardowską)

Tego nowiu, Iwa Zielińska-Poćwiardowska – jungowska coachka i tarocistka – przynosi nam sen o trudnościach w znalezieniu miejsca w świecie. Ten sen zabiera nas w podróż…

Zwiastun

Odc. 04: Rodząc Razem (z Moną Cichoń)

A gdyby nasz twórczy proces mógł odbywać się przy wsparciu i pod czułą opieką tych, które/rzy ten proces już przeszły/li? Jakie byłyby wtedy nasze „dzieci”? Mona Cichoń przynosi nam…

Zwiastun

Odc. 01: W Nową Skórę (z Moniką Żelazek)

Jaką skórę przywdziewamy? Co wtedy oddajemy? I czy transformacja musi być samotnym procesem? Takie pytania…

O Projekcie

Kiedy zasiadłam po raz pierwszy w kręgu snów, poczułam się jak w domu. Całe życie dużo śniłam, zapisywałam sny, żyłam nimi, ale rzadko miałam okazję poznawać sny innych. W każdej książce, filmie, wywiadzie moją uwagę przykuwały słowa o snach, często rzucone mimochodem: „ja nie mam ciekawych snów, to głównie wybuchy kolorów i emocji”. Co?! Patrzyłam z szeroko otwartymi i nie mogłam uwierzyć!

Większość z nas śni, a spora część uważa swoje sny za mało ciekawe. Kiedy siadamy w kręgu snów i dajemy temu śnieniu płynąć to zauważamy jak nasze sny odbijają się w zwierciadle drugiego człowieka. Doceniamy własne śnienie i pogłębiamy je.

W kręgu snów doświadczam połączenia, doświadczam magii śnienia, doświadczam naszej odrębności i naszego podobieństwa. W kręgu snów otwiera się moje serce, a dusza karmi i nabiera witalności. Jak widzisz, kocham śnienie i kocham kręgi snów. Traktuję sny jako formę duchowości, rozwoju osobistego i sposobu na połączenie z drugim człowiekiem. Projekt W Kręgu Snów wypłynął właśnie z tej miłości.

W tym podcaście, wraz z innymi prowadzącymi kręgi (nie tylko kręgi snów), chcemy pokazać co się wydarza w kręgu snów – czego tam można doświadczyć. Chcemy podzielić się tym jak do snów można podejść z serca, z czucia, z ciała. Jak mówić o nich z szacunkiem, nie interpretując ich, a czując.

Kręgi snów nie są dla wybranych, może w nich uczestniczyć każdy, niezależnie od tego, ile i jak śni. Teraz, dzięki temu podcastowi możesz doświadczyć części takiego spotkania. Czemu części? Na kręgu snów, każdy uczestnik może podarować sen, w podcaście ograniczamy się do jednego, aby nie trwał on zbyt długo.

Zachęcamy Cię do przesyłania nam swoich perspektyw na usłyszany sen. Jeśli chcesz wiedzieć jak robić to w sposób zgodny z zasadami spisanymi przez Connie Kaplan (czyli tak jak robimy to w podcaście), zapoznaj się z nimi TUTAJ.

Ania Zola Ziółkowska

Do kolejnego nowiu zostało już tylko:

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

Listy z Kręgu Snów

Ania Zola Ziółkowska

Ania Zola Ziółkowska

Prowadzenie | Edycja | Produkcja

Ania prowadzi Kręgi Snów Dzikiej Gęsi, pracuje także z obrazem, kartami i intuicją. Założyła Księżycowe Media, zainicjowała i współprowadzi podcast W Kręgu Snów.

Więcej o Ani znajdziesz pod adresem: www.moongoose.no

Anna Rogowska

Anna Rogowska

Perspektywa na sen

Ania prowadzi warsztaty “Dzika Kobieta – Bliskie Spotkania”, kręgi zrzeszające kobiety, które pomagają innym. Pracuje poprzez baśnie i ciało. Współtworzy Szkołę Wrażliwości.

Zobacz jak pracuje Ania na: www.anna-rogowska.pl

Mona Cichoń

Mona Cichoń

Prowadzenie | Darująca Sen

Mona prowadzi kręgi snów, warsztaty dla kobiet. Wspiera ludzi w rozwoju i transformacji, poszerzając ich świadomość poprzez śnienie, medytacje, dźwięk, pracę z łonem, ceremonie i zanurzenie w naturze.

Mona zaprasza tutaj: profil Mony na FB.

Iwa Zielińska-Poćwiardowska

Iwa Zielińska-Poćwiardowska

Darująca sen

Iwa pracuje z kartami Tarota. Na sesjach indywidualnych łączy karty z Coachingiem Jungowskim. Demaskuje mity związane ze stawianiem Tarota, uczy, jak czytać karty używając intuicji i czucia. Prowadzi warsztaty.

Odwiedź stronę Iwy: Instytut Tarota

Małgorzata Adela Michaluk

Małgorzata Adela Michaluk

Prowadzenie | Darująca sen

Adela prowadzi kręgi snów, kręgi kobiet i kręgi dziewczynek. Wspiera kobiety w zrzucaniu starej skóry – w zmianie, w życiowej transformacji. Współtworzy Szkołę Wrażliwości.

O Adeli dowiesz się więcej na www.kobietawzmianie.pl

Ania Angerman

Ania Angerman

Prowadzenie | Darująca sen

Ania prowadzi kręgi snów w Zduńskiej Woli i online. W swojej pracy z dziećmi i młodzieżą w szkole wplata elementy arteterapii, którą studiowała. Obecnie zgłębia tajniki pracy z dźwiękiem instrumentów naturalnych.

Zobacz prace Ani i ogoszenia o kręgach: @rhythmandlife

Caro Fly

Caro Fly

Perspektywa na sen

Caro zajmuje się fotografią oraz prowadzi warsztaty rozwojowe dla kobiet. Jest energoterapeutką i twórczynią niezwykłego procesu fototerapeutycznego, który pozwala jej klientkom zamanifestować na zdjęciach swoją wewnętrzną boginię.

Zobacz efekty jej sesji na femintu.pl

Małgorzata Helena Rucińska

Małgorzata Helena Rucińska

Perspektywa na sen

Małgorzata Helena towarzyszy w rozwoju osobistym i duchowym. Specjalizuje się w szeroko rozumianej komunikacji zarówno werbalnej jak i niewerbalnej – a także komunikacji energetycznej, w tym i w śnieniu.

Odwiedź stronę Małgorzaty Heleny: www.maherua.com

Patrycja Łabanowska

Patrycja Łabanowska

Prowadzenie | Darująca sen

Patrycja jest alchemiczką i artystką malarką. Prowadzi warsztaty tworzenia talizmanów oraz obrazów-portali. Komponuje naturalne perfumy. Udziela wsparcia w procesach przejścia i kreowania swojego życia.

Zobacz Patrycji prace na Instagramie: @kobieta_z_gwiazd

Karolina Gładych

Karolina Gładych

Prowadzenie | Perspektywa

Karolina Gładych jest psycholożką oraz coachką. Tworzy autorskie warsztaty dla kobiet, prowadzi kręgi oraz pracuje indywidualnie. Uczy słuchać swoich wewnętrznych drogowskazów i kierować tym o co dusza woła.

Zobacz, jak dołączyć do warsztatów Karoliny: www.karolinagladych.com

Marta Tyszko

Marta Tyszko

Prowadzenie | Perspektywa

Marta z wykształcenia jest filozofką i psychoterapeutką Gestalt. Zafascynowana jest i obecnie uczy się terapii poprzez taniec i ruch. Marta zwołuje stacjonarne kręgi snów w Żorach.

Poznaj Martę: instagram Marty

...

...

Monika Żelazek

Monika Żelazek

Prowadzenie | Darująca sen

Monika jest pieśniarką, autorką tekstów i muzyki. Jej płyta „Rzeka Miłości” ukazała się w 2020 roku. Prowadzi krąg pieśni oraz ceremonie przejścia i ceremonie uzdrawiające. Zaprasza do poszukiwania swojej pieśni na warsztatach „Pieśń Serca”.

Kup płytę „Rzeka Miłości”

Lena Wierzchoń

Lena Wierzchoń

Perspektywa na sen

Lena jest instruktorką Jogi Śmiechu, prowadzi sesje oddechu transmodalnego, warsztaty śpiewów intuicyjnych oraz kąpiele leśne. Zwołuje kręgi snów online oraz w okolicach Jeleniej Góry.

O wydarzeniach Lena informuje na @wy.tchnienie

Sebastian Krajewski

Sebastian Krajewski

Darujący Sen

Muzyk, pieśniarz, kompozytor, autor tekstów oraz badacz tradycji świętego śpiewu. Prowadzi Kręgi Pieśni – spotkania, podczas których uwalnia się głos i otwiera serce.

Możesz posłuchać i kupić utwory Sebastiana tutaj: Bandcamp.

(zdj. Łukasz Chojnacki)

Napisz do nas

Jeśli chcesz podzielić się tym co do Ciebie przyszło słuchając snu, masz jakieś pytania, szukasz kręgu snów dla siebie albo po prostu chcesz powiedzieć, że słuchasz podcastu. Napisz do nas!

Tutaj znajdziesz zasady komentowania snów wg. Connie Kaplan, które respektujemy W Kręgu Snów.

Wdzięczność…

Ten podcast nie zaistniałby, gdyby nie cudowne osoby, które zgodziły się ze mną go współtworzyć, włożyć w niego nie tylko swoją energię, ale odważnie stanąć z otwartym sercem przed nieznajomym słuchaczem. Dziękuję Wam też za odwagę, wsparcie i wiarę w ten projekt. Każdą i każdego z Was cenię ogromnie i jestem wdzięczna za to, że pojawiliście się w moim życiu!

Dziękuję – Ania/Dzika Gęś

Wielkie podziękowania dla Moniki Żelazek za tchnięcie muzycznej magii. Nasz utwór przewodni „Po drugiej stronie lustra” jest jej autorstwa i wykonania (instrumenty klawiszowe Andrzej Rejman; Kantele Sebastian Krajewski; Nagranie Rafał Smoliński).

Jeśli słyszysz w naszych medytacjach dźwięki natury, dźwięki żywiołów, to wiedz, że zawdzięczasz ten relaksacyjny dźwięk Nick’owi McMahan’owi. Nick – thank you so much for all your field trips!

 www.nickcmcmahan.com

Do kolejnego nowiu zostało już tylko:

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

Listy z Kręgu Snów